Cylinders Holding se účastní veletrhu Hyvolution v Paříži 1. 2. 2023

Cylinders Holding se účastní veletrhu Hyvolution v Paříži

Odborný vodíkový veletrh se koná v roce 2023 ve dnech 1. a 2. února letošního roku na výstavišti Paris Expo Porte de Versailles ve Francii.
S ohlášenými 400 vystavovateli (o 30 % více než v roce 2022), včetně všech velkých jmen v oboru, Hyvolution nadále roste a potvrzuje svůj mezinárodní dosah. Pro 40 % těchto společností to bude vůbec první prezentace na veletrhu Hyvolution.
S 13 francouzskými korporacemi s nejvyššími kótovanými akciemi (CAC 40), 15 regiony (11 ve Francii), 12 zeměmi se stánky a delegacemi a 22 % společností ze zahraničí poskytne akce jedinečnou evropskou platformu pro setkávání a výměnu.
Rytmus během těchto dvou neocenitelných dnů pro celosvětovou vodíkovou komunitu bude udávat téměř 70 interaktivních zasedání na třech fórech, Hyvolution Summit (mezinárodní kongres, na kterém si lídři vodíkového průmyslu vyměňují myšlenky), venkovní výstavní plocha a prostor věnovaný pracovním místům a školení. Také novinky: první mezinárodní ročník Hyvolution, v Chile, je již naplánován na 28. až 30. června 2023 v metropolitním centru Santiaga.

Cylinders Holding a.s.
Členové skupiny Cylinders Holding a.s.
© ARSYLINE 2023
Upozornění
Zavřít
Online meeting

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Zavřít