Novinky

Rozhovor s Moideenen Kundilem z dubajské pobočky Rozhovor s Moideenen Kundilem z dubajské pobočky 27. 1. 2023 Vzácnou návštěvu má Ostrava, sídlo Cylinders Holding během studených lednových dnů - na školení dorazili kolegové z dubajské pobočky Cylinders Holding Zjistit více NOVINKA V PORTFOLIU CYLINDERS HOLDING NOVINKA V PORTFOLIU CYLINDERS HOLDING 25. 1. 2023 SMART zásobníky jsou novou produktovou řadou chytrých vysokotlakých zásobníků skupiny Cylinders Holding v rámci skladování a distribuce H2.
Zjistit více
Úspěšná účast na veletrhu Intersec Úspěšná účast na veletrhu Intersec 23. 1. 2023 Nejvýznamnější veletrh na požární, kyber a vnitřní bezpečnost v Dubai Intersec má za sebou další ročník a jako vždy s účastí Cylinders Holding Zjistit více Blíží se Hyvolution v Paříži Blíží se Hyvolution v Paříži 11. 1. 2023 Navštivte náš stánek na jednom z největších světových vodíkových veletrhů! Zjistit více V Dolních Vítkovicích vystavují ostravské projekty Josefa Pleskota V Dolních Vítkovicích vystavují ostravské projekty Josefa… 16. 12. 2022 Nevšední instalaci projektů, skic, modelů a fotografií realizovaných staveb vystavuje pod výmluvným názvem „Josef Pleskot Ostrava“ Galerie Gong v… Zjistit více Reakce na dopis společnosti Google a ostatních Reakce na dopis společnosti Google a ostatních 8. 11. 2022 Reakce na dopis společnosti Google apelující na přísnější pravidla pro výrobu vodíku v EU Zjistit více Výročí výroby mlecích koulí Výročí výroby mlecích koulí 21. 10. 2022 V letošním roce si výroba mlecích koulí ve společnosti Vítkovice Cylinders připomíná dvojité kulaté výročí. Zjistit více Olympionik Jaroslav Kulhavý a jeho loučení s kariérou Olympionik Jaroslav Kulhavý a jeho loučení s kariérou 26. 9. 2022 Olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý za podpory Cylinders Holding uspořádal v Dolních Vítkovicích svou rozlučku v rámci exhibičního závodu, který v… Zjistit více Rozhovor o řešení energetické krize Rozhovor o řešení energetické krize 26. 9. 2022 V ekonomickém deníku E15 vyšel rozhovor s generálním ředitelem a předsedou dozorčí rady Cylinders Holding Janem Světlíkem ohledně řešení energetické… Zjistit více Velká cena Jaroslava Kulhavého za podpory Cylinders Holding Velká cena Jaroslava Kulhavého za podpory Cylinders Holding 21. 9. 2022 Už tento pátek 23. 9. Velká cena Jaroslava Kulhavého!
Exhibice horských kol za účasti nejlepších českých jezdců, zároveň poslední…
Zjistit více
Vítkovice Cylinders: vysokou cenu za elektřinu platíme dvakrát, i v materiálu Vítkovice Cylinders: vysokou cenu za elektřinu platíme… 12. 9. 2022 Vítkovice Cylinders ze skupiny Cylinders Holding, která je největším v Evropě sídlícím výrobcem bezešvých ocelových láhví a vysokotlakých nádob, už… Zjistit více Více než 100 zástupců z EU navštívilo Dolní Vítkovice Více než 100 zástupců z EU navštívilo Dolní Vítkovice 18. 7. 2022 Na začátku července navštívili náš kraj, Ostravu a Dolní oblast Vítkovice velvyslanci 27 států EU, zástupci Rady EU. Celkem více než 100 zástupců z… Zjistit více

Starší aktuality

Cylinders Holding a.s.
Členové skupiny Cylinders Holding a.s.
© ARSYLINE 2023
Upozornění
Zavřít
Online meeting

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Zavřít