Nemovitosti

Nabízíme:

  • výrobní prostory
  • skladovací prostory
  • kancelářské prostory
  • venkovní plochy

Více informací zde

E: majetek@cylinders.cz
T: +420 725 725 144

Areál Hlubina (Dolní Vítkovice)

Z bývalých provozních a správních budov se stalo multižánrové, kulturně vzdělávací centrum s kinosály, hudebními zkušebnami a nahrávacím studiem, ateliéry, prezentačními prostory, tanečním sálem či jedním z největších hudebních klubů v Ostravě BrickHouse DOV. V objektu Hlubina nabízíme prostory na krátkodobé i dlouhodobé pronájmy

Více informací a kontakty zde

Landek Park

V těsné blízkosti soutoku řek Odry a Ostravice (1,5 km od sjezdu z dálnice D1) naleznou návštěvníci poznání, odpočinek i zábavu. Mohou sfárat do podzemí dolu, navštívit řetízkové šatny, projet se původním důlním vláčkem z 60. let minulého století či si prohlédnout expozici báňského záchranářství. Součástí areálu o rozloze 35 hektarů je sportovně relaxační část, včetně campu a stravovacích zařízení. Landek Park je vyhledávanou atraktivní příměstskou rekreační zónou, kam si kromě milovníků historie najdou cestu rodiny s dětmi, školáci, sportovní nadšenci i organizátoři kulturních akcí.

Více informací a kontakty zde

Hotel VP1

Nabízíme ubytování hotelového typu, které se nachází v samotném srdci národní kulturní památky Dolních Vítkovic. V tomto světově unikátním areálu, kde se mezi lety 1828 až 1998 těžilo uhlí a vyrábělo surové železo, vznikl industriální komplex, který se změnil na jedinečné vzdělávací, společenské a kulturní centrum s nadregionálním dosahem. Pro milovníky hor, lesů a krásné přírody je možné také navštívit blízké Moravskoslezské Beskydy.

E: hotelvp1@vitkovice.cz
T: +420 595 955 244
M: +420 724 539 719
W: http://hotelvp1.cz/

Cylinders Holding a.s.
Členové skupiny Cylinders Holding a.s.
© ARSYLINE 2023
Upozornění
Zavřít
Online meeting

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Zavřít