ROZHOVOR SE SAPHALDEEPEM SINGHEM KUNDILEM Z DUBAJSKÉ POBOČKY 22. 2. 2023

ROZHOVOR SE SAPHALDEEPEM SINGHEM KUNDILEM Z DUBAJSKÉ POBOČKY

Ostrava, sídlo společnosti Cylinders Holding, měla v chladných lednových dnech vzácnou návštěvu - na školení přijeli kolegové z dubajské pobočky Cylinders Holding. Rozhovor s Moideenem byl velmi úspěšný, a tak vám dnes přinášíme článek, ve kterém jsme se Saphaldeepa zeptali na pár vět o tom, co přesně zde dělá a co si myslí o našem městě:

 1. Můžete se představit?
  Jsem Saphaldeep Singh a pracuji v dubajské pobočce společnosti Cylinders Holding.
 2. Jaká je přesně vaše pozice a vaše každodenní práce v Dubaji?
  V dubajské pobočce pracuji na pozici vedoucího technického designu. Mým hlavním úkolem je navrhovat nové svazky podle požadavků zákazníků a také poskytovat podporu našemu prodejnímu týmu při objasňování technických pochybností.
 3. Co jste dělali v Ostravě?
  Účastnili jsme se školení, abychom získali certifikát pro testování akustických emisí úrovně 2 podle normy EN 9712.
 4. Jak dlouho jste u nás byli?
  Byli jsme v České republice od začátku ledna do 29. ledna 2023.
 5. Líbí se vám Ostrava?
  Ano, ve městě se nám líbilo, počasí je trochu chladnější, což nám poskytlo odpočinek od horkého počasí, je to pro nás prostě osvěžení z teplejšího prostředí. Za druhé jsme se setkali s kolegy z Vítkovice Cylinders, kteří s námi spolupracovali v Dubaji na testování akustických emisí. Chovali se k nám velmi mile a vzali nás na prohlídku Ostravy. Velmi si jich vážíme.
 6. Měli jste v Ostravě čas na nějakou prohlídku? Co se vám nejvíce líbilo?
  Ano, o víkendech jsme často navštěvovali některá místa, jako jsou Landek Park, Svět techniky, Dolní Vítkovice atd. která jsou nádherná.
 7. Co říkáte na českou kuchyni?
  Vlastně jsem vegetarián, takže je těžké ochutnat česká jídla, protože jsou převážně masové. Našli jsme indickou restauraci v obchodním centru Forum, která nám vyhovuje.
 8. Navštívili jste Vítkovice Cylinders? Jistě, byli jsme tu mnohokrát. Je dobré vidět závod, kde se láhve vyrábějí, a také se setkat s kolegy z Česka - některé jsme do naší návštěvy znali jen z internetu.
 9. Jak se vám pracuje pro Cylinders holding?
  Jsme moc rádi, když pracujeme pro skupinu Cylinders Holding, v naší dubajské kanceláři máme skvělý tým, ve kterém mají jednotlivci své vlastní povinnosti, nicméně pokud potřebujeme jakoukoli pomoc od našich kolegů, všichni jsou připraveni si navzájem pomoci, ať už oficiálně, nebo osobně, což vytváří přátelské prostředí kolem výroby a dá větší odpovědnost za práci i růst skupiny. 
Cylinders Holding a.s.
Členové skupiny Cylinders Holding a.s.
© ARSYLINE 2023
Upozornění
Zavřít
Online meeting

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Zavřít