Výrobní technologie

Cylinders Holding pracuje s 9 výrobními linkami, které pokrývají široké výrobní portfolio lahví, nádrží, nádrží pro skladování H2 a těles akumulátorů, jak zobrazuje tabulka níže.

Výrobní společnosti skupiny Cylinders Holding disponují řadou unikátních technologií, primárně speciálními metodami výroby bezešvých vysokotlakých ocelových lahví, nádrží, akumulátorových těles a tlakových nádob z bloku metodou zpětného protlačování.

Dalšími ojedinělými metodami pro výrobu zmíněných produktů jsou unikátní, „na míru“ vyrobené technologie:

  • Rotační zápustkové tváření
  • Rotační kování
  • Volné rotační tváření

Z pohledu tepelného zpracování skupina Cylinders Holding provozuje řadu pecí, ve kterých je možno zpracovat rozsáhlou škálu všech produktů a materiálových jakostí.

Během našich výrobních procesů používáme také řadu speciálních CNC soustružnických a také frézovacích center vyrobených speciálně pro opracování veškerého sortimentu Cylinders Holding.

Nedílnou součástí výrobních kapacit jsou také netypická speciální zařízení sloužící k destruktivnímu a nedestruktivnímu zkoušení všech vyráběných produktů. Mezi tato zařízení se řadí tlakové zkušebny do 1600 bar, destrukční zkušebny do 2000 bar a největší zkušební zařízení pro ověřování objemové roztažnosti (systém Water Jacket) na světě o zkušebním tlaku až 720 bar.

 Vynikáme také v oblasti nejmodernějších technologií aplikování antikorozní povrchové ochrany a čištění vnitřního povrchu lahví a nádrží splňujících nejnáročnější požadavky automobilového a plynárenského průmyslu.

Cylinders Holding a.s.
Členové skupiny Cylinders Holding a.s.
© ARSYLINE 2023
Upozornění
Zavřít
Online meeting

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Zavřít