top of page

OSLAVTE DEN LPG 7. ČERVNA 2024!

Cylinders Holding s potěšením oznamuje naši účast na letošním Dni LPG, celosvětové události věnované oslavě mnoha výhod zkapalněného ropného plynu (LPG) a jeho role v energetické transformaci. Jsme hrdí na to, že se můžeme připojit k celosvětové komunitě při zvyšování povědomí o zásadní důležitosti LPG jako udržitelného zdroje energie.

Proč se zúčastnit LPG Day?LPG Day poskytuje příležitost předvést integrální roli LPG při zlepšování života a zlepšování přístupu k energii po celém světě. Jako lídr na trhu s lahvemi na LPG se společnost Cylinders Holding zavázala podporovat používání LPG jako čisté, všestranné a udržitelné energetické řešení.

Co se bude dít na Dni LPG?Přehlídka inovativních produktů: Představíme naše nejnovější pokroky v technologii lahví na LPG, což demonstruje náš závazek k bezpečnosti a účinnosti.

Interaktivní workshopy: Naši odborníci budou pořádat workshopy o bezpečnosti LPG a výhodách přechodu na čistší energetická řešení.

Rozhovory o udržitelnosti: Připojte se k nám a diskutovat o tom, jak LPG přispívá k udržitelnosti životního prostředí a jaká bude budoucnost energetických řešení.

Zapojení komunity: Organizujeme místní komunitní akci, na které se bude diskutovat o úloze LPG při posilování energetické nezávislosti a snižování uhlíkové stopy.

Připojte se k nám online a osobně:Zveme všechny naše zákazníky, partnery a místní komunitu, aby se k nám připojili osobně i online. Podělte se o své zkušenosti a podporu pro LPG pomocí hashtagu #LPGday. Sledujte nás a zapojte se do našich kanálů sociálních médií, abyste viděli živé aktualizace, fotografie a videa z našich akcí.

Nezapomeňte si ve svém kalendáři označit 7. červen, protože se scházíme, abychom obhajovali a oslavovali výhody LPG. Dodejme energii budoucnosti pomocí čistých, účinných a dostupných energetických řešení.Comments


bottom of page