top of page

Vývojem i inovací
se zaměřujeme na celý životní cyklus výrobku

1

material_edited.png

Materiál
 

Vývoj vhodného materiálu je kritickým pro zajištění požadovaných vlastností našich tlakových lahví, jejich bezpečnosti, hmotnosti apod.

3

vyrobni technologie_edited.png

Výrobní technologie 

Naše produkce disponuje řadou jedinečných technologií, které jsou výsledkem nejen 120 let zkušeností, ale také know how našich lidí a nejnovějších technických poznatků. Výrobní procesy a technologie neustále vylepšujeme a investujeme do vyšší spolehlivosit, kvality, bezpečnosti a produktivity.

5

Zajištění servisu a služeb.png

Zajištění servisu a služeb

Neustále rozšiřujeme naše portfolio služeb. Významně jsme inovovali linku na čištění lahví, přinášíme možnost extrémně odolných povrchových úprav, v oblasti vodíkových technologií jsme vyvinuly koncept virtuálního vodíkovodů apod.

7

ekologicka likvidace_edited.png

Ekologická likvidace

Naše výrobky jsou plně recyklovatelné a jejich ekologická likvidace je pro nás samozřejmostí. V oblasti acetylenových lahví umíme jako jediní v Evropě zajistit ekologickou likvidaci  acetylenových lahví s azbestovou náplní a vyvíjíme nové metody tak, abychom byly schopni tyto služby i nadále rozšiřovat.

2

design vyrobku_edited.png

Design výrobku
 

Veškerý design výrobků od lahve přes svazky, sklady, modulové sklady či kontaijnery provádíme inhouse. Neustále vylepšujeme stávající produkty a investujeme do vývoje inovativních produktů tak, abychom vylepšili přidanou hodnotu pro naše zákazníky.

4

zvysovani pridane hodnoty_edited.png

Zvyšování přidané hodnoty 

Přicházíme s novými produkty s vysokou přidanou hodnotou, zejména v oblasti vodíkových technologí, skladování a přepravy technických plynů. Nabízíme komplexní řešení pro skladování a přepravu šité na míru potřeb našich zákazníků.

6

opravy a revize_edited.png

Opravy, revize

Našim zákazníkům dodáváme nejen hotové produkty, ale investujeme a inovujeme i způsoby revizí a kontrol našich produktů v provozu tak, aby byla zajištěna jejich maximální bezpečnost a spolehlivost.

8

h2.png

H2

Naše řešení pro přepravu a skladování vodíku jsou kritickým prvkem pro rozvoj vodíkové ekonomiky, dekarbonizaci a přechodu k nízkouhlíkové ekonomice.

bottom of page